آمارگیر وبلاگ

در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

در ايران رسمي به سادگي امتياز كسب كنيدو در خريد تور هاي خود در سيستم ايران رسمي از آن استفاده كنيد .لذا لطفآ ثبت نام كنيد تا با اين فرايند بيشتر آشنا شويد.

قوانين و شرايط عمومي:

قوانین و مقررات سازمان گردشگری برای تور های داخلی

۱-گردشگر و مجري تور خود را موظف به رعايت قوانين استاندارد گردشگري مي دانند و لو اينكه در بخش قانون ها جايي درج نشده باشد. وعلاوه بر اين موضوع قوانين درج شده بايستي رعايت گردد. .

2- مسافرين محترم يك ساعت قبل از حركت در محل تعريف شده در قسمت توضيحات تيكت بايد حاضر باشند

3-مسافرين محترم مستحضر باشند هر گونه ابهام  احتمالي خود را بايد  با شركت - پشتيبان 24 ساعته و همچنين كارشناسان مستقر در دفتر در ساعات اداري رفع نمايند

4- اين شركت در قبول و يا رد درخواست تغييرات نام و ديگر مشخصه هاي خدمت فروخته شده مختار است و مشتري محترم با اگاهي از اين

موضوع اقدام به خريد خدمات مي نمايد

5- عليرغم قابل اجرا بودن بند 5 اين شركت تلاش خواهد كرد كه خاطره اي بد براي گردشگر ايجاد نگردد لذا امكان مساعدت وجود دارد.

6-  در صورتي كه شركت امكان حل مشكلات  گردشگر مبني بر اشتباه بودن نام و مشخصه ثبت نامي نداشته باشد عواقب درج اشتباه  نام و كد ملي و غيره به هنگام خريد به عهده گردشگر و مسافر است .

7- دير رسيدن مسافر به فرودگاه ، ترمينال  و يا ايستگاه راه آهن  به عهده خود گردشگر و مسافر است . درخدمات چارتري مخصوصآ تور ها امكان جبران خسارت وجود ندارد و مطابق قانون با ايشان رفتار خواهد شد.