در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

در ايران رسمي به سادگي امتياز كسب كنيدو در خريد تور هاي خود در سيستم ايران رسمي از آن استفاده كنيد .لذا لطفآ ثبت نام كنيد تا با اين فرايند بيشتر آشنا شويد.
/upload/images/2019/150_1554575193480449.jpg

شرکت اطلاع رسانی خطوط هوایی

زمانی که من باب آژانس های مسافرتی صحبت می کنیم واجب است که به نهادهای اطلاع رسانی خطوط هوایی هم بپردازیم.

چراکه آژانس های مسافرتی از راه نهاد اطلاع رسنی خطوط هوایی معتبر می شوند و به وسیله ی شبکه جهانی آژانس های مسافرتی ایرلاین ها تصویب می شوند و از سمت انجمن جهانی خطوط کشتی های تفریحی برای انجام دادن کسب و کارهای مختلف منصوب می شوند.

Image result for ‫آژانس های مسافرتی واقع در تهرانسر‬‎

نهاد اطلاع رسانی ایرلاین ها حقیقی ترین عرضه کننده راه حل مالی و اطلاعات و خدمت رسانی های تحلیلی به حرفه جهانگردی است. خطوط هوایی و آژانس های مسافرتی و نهادهای سفر و جاده ها و بقیه ارائه دهندگان سفر در سال بالغ بر 77 میلیارد دلار را از راه نظام پرداخت جهانی شرکت اطلاع رسانی خطوط هوایی پردازش می کنند. در حقیقت این نهاد حمایت کننده مالی نظام توزیع سفر است. مالکیت شرکت اطلاع رسانی خطوط هوایی بر عهده ی ایرلاین ها است.

با اینکه حرفه گردشگری در این سال ها به علت اتفاقاتی مانند 11 سپتامبر و بیماری سارس و تروریسم و جنگ روزهای بدی را پیش رو داشته است، در همه قسمت ها به جز آژانس های ممسافرتی بالندگی و توسعه ی شرایط را می بینیم. 

علت های قابل حس زیادی به کاهش روند فروش کمک می کنند. اولین عامل کاهش فروش حق العمل های خطوط هوایی بود که از سال 1995 شروع شد و تا سال 2002 که این حق الزحمه ها حذف شد، ادامه داشت.

Image result for ‫آژانس های مسافرتی واقع در تهرانسر‬‎

عامل دیگری که رفتار خرید سفر را متأثر کرده است اینترنت است. اینترنت چگونگی انجام دادن کار بیزنس را عوض کرده است. خیلی از کسب و کارها و درآمدها از اینترنت برای دور زدن واسطه ها و ایجاد اتصال مستقیم با مشتریان بهره می برند. اینترنت کانال توزیع خطوط هوایی شده است و خطوط هوایی فعالیت می کنند که فروش ها را تا انجا که امکان دارد از راه وب سایت های خود انجام دهند. با این حال آژانس های مسافرتی سنتی رقابت خود را با وب سایت های خطوط هوایی و آژانس های آنلاین ادامه می دهند.