آمارگیر وبلاگ

در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

ايران رسمي هم اكنون بر روي صفحه اصلي سايت کجارو با دو بنر بزرگ و جذاب حضور دارد و روزانه کارمندان آژانس های خدمات مسافرتی زیادی به آن وارد می شوند. که حاصل معرفی این وب سایت به کارمندان آژانس های کشور می باشند
خرید از کالاهای  ورزشی با برندهای روز تا کفش های برند دانمارکی مشهور در سنگاپور

خرید از کالاهای ورزشی با برندهای روز تا کفش های برند دانمارکی مشهور در سنگاپور

اولت لت های سنگاپور با کالاهایی از برندهای معروف و قیمت مناسب

اوت لت های معروف سنگاپور

کاتی سینلیژر اورچارد (CATHAY CINELEISURE ORCHARD)

اگر به دنبال وسیله ها و محصولات ورزشی هستید حتما به اوت لت سینلژر اورچارد سری بزنید و از تخفیف های 30 تا 70 درصد استفاده کنید. در این مرکز انواع کفش وکیف و پوشاک با برندهای معروفی از ساکونی اوریجینالز، ریبوک، کاترپیلار و مِرِل را می توان یافت.

 

ای ام کی هاب (LEFTFOOT)

اوت لت ای ام کی هاب مرکز خریدی با تخفیف های ویژه از 30 تا70 درصد را به اجناس خود اختصاص داده است. همچنین دارای انواع پوشاک مورد نیاز بانوان با تنوع بالا می باشد. البته تعداد محدودی از مغازه ها به کودکان و آقایان اختصاص دارند. در این مجموعه نیز  حداقل یک فصل از تولید محصولات گذشته است.

 

جورنگ پوینت (JURONG POINT)

خرید کفش شیک وراحت اغلب برای همه بسیار اهمیت دارد. البته خرید کفش خوب با مارک های معروف قیمت بالایی دارند ولی دراوت لت ها نظیر جورنگ پوینت می توان کفش با برندهای معروفی مانند بیرکن‌استوک، تیمبرلند، نچورالیزر، چیلو و پاپیلیو را با قیمت مناسب خرید نمود. این نکته حائز اهمیت است که تولید این کفش ها برای 1یا 2 سال قبل است.

 

دسنترپوینت (THE CENTREPOINT)

از اوت لت هایی که دارای تخفیف 30 تا70 درصد دارد می توان دسنترپوینت را معرفی کرد. گردشگران می توانند از این مرکز خرید، کفش ها و چکمه های دانمارکی که مشهور به بهترین ساختار هستند را تهیه نمایند. جالب است بدانید کفش ها با برندهای دانمارکی دارای طراحی ویژه ای هستند که پا را اذیت نمی کنند و فرد هنگام به پا داشتن آن احساس راحتی می کند.

 

آی ام ام (IMM)

یکی دیگر از اوت لت های سنگاپور IMM است که درنزدیک کریسمس و سال جدید میلادی و در مراسمی شبیه به جمعه سیاه بهترین زمان خرید از این مجموعه می باشد. انواع پوشاک، کیف، کفش و... را با قیمت‌هایی تقریبا مناسب با تنوع بالا از انواع برندها را دارا می باشد. اما این مرکز خرید نسبت به سایر مراکز درصد تخفیف کمتری را لحاظ می کند.