آمارگیر وبلاگ

در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

ايران رسمي هم اكنون بر روي صفحه اصلي سايت کجارو با دو بنر بزرگ و جذاب حضور دارد و روزانه کارمندان آژانس های خدمات مسافرتی زیادی به آن وارد می شوند. که حاصل معرفی این وب سایت به کارمندان آژانس های کشور می باشند
تفریحات زمستانه و تابستانه بلغارستان را ازدست ندهید.

تفریحات زمستانه و تابستانه بلغارستان را ازدست ندهید.

از تفریحات آبی تابستانه تا پیست اسکی زمستانه در بلغارستان

تفریحات بلغارستان :

بانسکو (Bansko)

بانسکو به عنوان تفرجگاه ورزش‌های زمستانی بلغارستان به سبب پیست‌های اسکی معروف و هیجان انگیزش هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. در بانسکو پیست‌های اسکی دوقلوی چالین والوگ و شیلیگارنیکا در کل اروپای شرقی کم‌نظیرهستند.

 

پامپُرُوو (Pamporovo)

پیست اسکی پامپُرُوو واقع در استان اِسمولیان در جنوب بلغارستان و در میان کوه‌های رودوپ جنوبی و با فاصله‌ی کمی از مرز مشترک بلغارستان با یونان قرار گرفته است. این پیست یکی از معروف ترین پیست‌های اسکی جنوب‌شرقی اروپا به شمار می رود.

 

رفتینگ (قایق سواری)

یکی از تفریحات مفرح در بلغارستان ، هیجان و لذت  قایق‌سواری در رودخانه های این کشور است. رودخانه‌های "استروما" ، "آیسکار"،  "مستا"  و " آردا" از مکان های مناسب برای قایق سواری هستند.

 

تورهای سافاری 

یکی از تفریحات هیجان انگیز و لذت در کشور بلغارستان تور های جیپ سافاری است که در منطقه گلدن سندز برگزار می گردد. در این تور گردشگران  در زمان حدودا 3 ساعته با جیب های مخصوص سافاری از درون جنگل، رودخانه، آبشار ها گذر می کنند و از دیدن طبیعت زیبا لذت می برند.

 

دلفیناریوم وارنا(Dolphinarium Varna)

پارک دلفین های وارنا ب صورت روزانه اجرای نمایش دیدنی دلفلین ها را دارد. این پارک در داخل باغ دریایی وارنا واقع شده است. علاقه مندان در صورت تمایل می توانند باهمراهی مربیان  در کنار دلفین ها شنا کنند.