آمارگیر وبلاگ

در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

ايران رسمي هم اكنون بر روي صفحه اصلي سايت کجارو با دو بنر بزرگ و جذاب حضور دارد و روزانه کارمندان آژانس های خدمات مسافرتی زیادی به آن وارد می شوند. که حاصل معرفی این وب سایت به کارمندان آژانس های کشور می باشند
اوت لت های مادرید اسپانیا

اوت لت های مادرید اسپانیا

اوت لت ها بهترین مراکز خرید با تخفیف های دائمی در طول سال در مادرید

اوت لت های مادرید :

 

Las Rozas Village

این مرکز خرید یکی از بهترین اوت لت‌های مادرید در Las Rozas در ۲۰ کیلومتری مادرید است و فقط به لباس اختصاص دارد. به طور دائم و همه روزه تخفیف‌های ویژه ۷۰ درصدی از برندهای معروف لباس وجود دارد. برندهایی نظیر کلوین کلاین، لاکست، ورساچه، آرمانی، باربری و... در این پاساژ یافت می شود. همچنین در فاصله کوتاهی از این مرکز خرید ،پاساژFactory Las Rozas قرار دارد. به این ترتیب شما می توانید از دو مرکز خرید اجناس شیک و برند را با قیمت های مناسب خرید کنید.

Factory Las Rozas

این پاساژ در سال ۱۹۹۶ افتتاح شده و اولین اوت لت اسپانیا می باشد. این اوت لت در ۲۰ کیلومتری مادرید قرار دارد و  از ویژگی‌های مثبت این اوت لت این است که فقط ۳۰۰ متر با اوت لت Las Rozas Village فاصله دارد. فروشگاه این اوت لت، محصولاتی مانند پوشاک، لوازم منزل و زیورآلات عرضه می‌کنند.

 

San sebastián de los Reyes

یکی از بزرگ‌ترین اوت لت‌های نزدیک شهر مادرید می باشد. محصولات متنوع اعم از انواع  پوشاک، زیورآلات، لوازم منزل و اکسسوری در این پاساژ وجود دارد.

 

Factory Getafe

این مرکز خرید یکی از بزرگترین و متنوع ترین  اوت لت‌ها در فاصله ۱۶ کیلومتری از مادرید و داخل مرکز خرید   Nassica واقع شده است. برندهایی چون ماسیمو دوتی، زارا، لیوایز و... را در این فروشگاه محصولات خود را به فروش می رساند. همچنین امکاناتی نظیر رستوران سینما و ... در این مرکز وجو دارد.