در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

در ايران رسمي به سادگي امتياز كسب كنيدو در خريد تور هاي خود در سيستم ايران رسمي از آن استفاده كنيد .لذا لطفآ ثبت نام كنيد تا با اين فرايند بيشتر آشنا شويد.
/upload/images/2019/150_1554572888629420.jpg

آژانس های مسافرتی

سفرها با قصد تجارت یا قصد تفریح احتیاج به مقدماتی دارد.

اغلب مسافران با پهنه ای از موارد انتخابی درباره ی جابه جایی و سکونت و در سفر تفریحی با انتخاب مقصد و جاذبه ها و تلاش ها روبرو هستند. مسافران اغلب اطلاعات را درباره ی قیمت، ارزش، برنامه زمان بندی، خصیصه های مقصد، تلاش ها و سرگرمی ها، یک راست با سرچ اینترنتی و تماس تلفنی جمع آوری می کنند. از سویی امکان دارد مسافرها از خدمت رسانی های آژانس های مسافرتی کمک بگیرند و با پرداخت هزینه ای این اطلاعات و امکانات اولیه مسافرت را به دست بیاورند.

Image result for ‫آژانس مسافرتی‬‎

در تعریفی آژانس های مسافرتی را واسطه ای می دانند به شکل شخصی یا تجاری قسمت های مختلفی حرفه گردشگری یا ترکیبی از آن ها را به مشتریان و مسافران می فروشد. در اصطلاح بازاریابی، آژانس مسافرتی علت میانجی ای است که از سمت مشتری، اقدامات لازم را برای مسافرت توسط کسانی که خدماتی را عرضه می کنند مانند خطوط هوای، هتل ها، تورگردان ها مهیا ساخته است و در قبال آن از عرضه کنندگان خدمت کمیسیون و از مشتریان دستمزد دریافت می کند.

به لحاظ قانونی، آژانس مسافرتی، مخصوصا برای شرکت های جابه جایی مسافر، کارفرمای اصلی است. آژانس نماینده ای قانونی است که در حوزه های جغرافیایی مختلف به تلاش و فعالیت مشغول می شود. آژانس در موقعیت عاملی است که خریدار و فروشنده را به هم متصل می کند و برای کسانی که خدماتی عرضه می کنند مانند هتل ها و شرکت های کرایه خودرو به فعالیت می پردازد.

Image result for ‫آژانس مسافرتی‬‎

آژانس های مسافرتی در حقیقت در چیدن برنامه ها، یافتن مسیرها، سکنی گزیدن، امور ارزی و قیمت ها، قانون ها و مقررات، شناخت اهداف گردشگری و بقیه جنبه های مسافرت و فرصت های سفر دارای کارشناسان متخصص و دارای مهارتی هستند. در حقیقت آژانس های مسافرتی متخصص و مشاوری است که توانایی صرفه جویی در زمان و پول مشتری را دارد.