در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

به زودي تور هاي با تخفيف 70 درصدي خاص استفاده كاربران اين سايت ارائه مي گردد. شخص كاربر يا ثبت نام كننده در سايت مي تواند از آن استفاده كند و با نام غير امكان استفاده از تور وجود ندارد.

/upload/images/2019/150_1554572888629420.jpg

آژانس های مسافرتی

سفرها با قصد تجارت یا قصد تفریح احتیاج به مقدماتی دارد.

اغلب مسافران با پهنه ای از موارد انتخابی درباره ی جابه جایی و سکونت و در سفر تفریحی با انتخاب مقصد و جاذبه ها و تلاش ها روبرو هستند. مسافران اغلب اطلاعات را درباره ی قیمت، ارزش، برنامه زمان بندی، خصیصه های مقصد، تلاش ها و سرگرمی ها، یک راست با سرچ اینترنتی و تماس تلفنی جمع آوری می کنند. از سویی امکان دارد مسافرها از خدمت رسانی های آژانس های مسافرتی کمک بگیرند و با پرداخت هزینه ای این اطلاعات و امکانات اولیه مسافرت را به دست بیاورند.

Image result for ‫آژانس مسافرتی‬‎

در تعریفی آژانس های مسافرتی را واسطه ای می دانند به شکل شخصی یا تجاری قسمت های مختلفی حرفه گردشگری یا ترکیبی از آن ها را به مشتریان و مسافران می فروشد. در اصطلاح بازاریابی، آژانس مسافرتی علت میانجی ای است که از سمت مشتری، اقدامات لازم را برای مسافرت توسط کسانی که خدماتی را عرضه می کنند مانند خطوط هوای، هتل ها، تورگردان ها مهیا ساخته است و در قبال آن از عرضه کنندگان خدمت کمیسیون و از مشتریان دستمزد دریافت می کند.

به لحاظ قانونی، آژانس مسافرتی، مخصوصا برای شرکت های جابه جایی مسافر، کارفرمای اصلی است. آژانس نماینده ای قانونی است که در حوزه های جغرافیایی مختلف به تلاش و فعالیت مشغول می شود. آژانس در موقعیت عاملی است که خریدار و فروشنده را به هم متصل می کند و برای کسانی که خدماتی عرضه می کنند مانند هتل ها و شرکت های کرایه خودرو به فعالیت می پردازد.

Image result for ‫آژانس مسافرتی‬‎

آژانس های مسافرتی در حقیقت در چیدن برنامه ها، یافتن مسیرها، سکنی گزیدن، امور ارزی و قیمت ها، قانون ها و مقررات، شناخت اهداف گردشگری و بقیه جنبه های مسافرت و فرصت های سفر دارای کارشناسان متخصص و دارای مهارتی هستند. در حقیقت آژانس های مسافرتی متخصص و مشاوری است که توانایی صرفه جویی در زمان و پول مشتری را دارد.