آمارگیر وبلاگ

در حال جستجو ...

processing...

ایران رسمی ،مرجع نمایش تور های آنلاين گردشگري

کاربران محترم مسئولیت هرگونه خرید و فروش با طرفین است این سایت فقط اعضا باشگاه را برای یک معامله سالم به یکدیگر معرفی می کند

 

به نام خدا

موضوع: قرار داد فروش تور و محصولات گردشگری  به صورت آنلاین با کارت شتاب.

  آژانس ....................................................بعنوان مجري  و ايجاد كننده تور از یک طرف  و سايت  www.iranrasmi.ir دارای مجوز نماد های اعتماد الکترونیک-ساماندهی و گردشگری از سازمان های دولتی از طرف دیگرموارد ذیل را توافق نموذند به طوریکه :

۱- سایت www.iranrasmi.com  یوزر و پسورد لازم برای تعریف تور جهت فروش آنلاين  را در اختیار آژانس مجری قرار می دهد .

2-آژانس مجري متعهد است بعد از اينكه  اسامي مسافرين را از طريق سيستم و سايت www.iranrasmi.com دريافت نمود تا پانزده(15) دقيقه بعد به محض دريافت مبالغ خواسته شده در فرايند ثبت تور ، اقدام به صدور مدارك تور نمايد و در اين صورت متعهد به اجراي تور مي باشد ، ولي اگر اسامي ارسال شد و زمان واريز مبلغ مربوطه از 15 دقيقه بيشتر شد آژانس مجري مي تواند نسبت به اجراي تور متعهد نباشد ولي اگر مايل به اجرا و ادامه فرايند باشد بايد رضايت خود را از طريق  ايران رسمي -ايميل -تلگرام درخصوص اضافه شدن زمان واريز اعلام كند. ضمنآ تمامي عمليات در پروفايل و داشبورد خريدار و فروشنده قابل مشاهده است .

3- سایت ایران رسمی در هر مقطعی که نسبت به اصالت تور و موارد مرتبط به آژانس مجری دچار تردید شود مجاز به قطع همکاری آنی با آژانس مجری خواهد بود.

4-شماره كارت ذيل توسط صاحب مجوز آژانس مجري تور جناب آقا/ خانم ...................................... به كد ملي .................................. جهت واريز مبالغ تور هاي فروخته شده ارائه شد كه مسئوليت مرتبط بودن آن با آژانس مجري را با امضاء ذيل مي پذيرد.

5-شماره كارت ......................................................................آدرس شركت مجري:  .................................................................................................................. تلفن : ............................................ موبايل مديرعامل :.............................

6- تور قابل ارائه توسط آژانس مجری : ...............................................................................................................

7-مقرر شد www.iranrasmi.com  از تورهاي تامبلغ يك ميليون تومان يك درصد و تورهاي با مبلغ بيش از يك ميليون تومان نيم درصد به نفع خريدار ( كانتر آژانس) كسر نمايد و مابقي مبلغ تور توسط خريدار به شماره حساب آژانس مجري ( فروشنده) واريز گردد.

(ضمنآ مبلغ كسر شده در حساب كاربري كانتر آژانس خريدار به صورت امتياز قابل مشاهده و قابل تبديل به پول نقد معادل آن است چه خريدار ادامه خريد خود را از فروشنده ادامه دهد و چه بر حسب صلاحديد خودش متوقف كند و از واريز مبالغ تور انصراف دهد)

8- اين قرار داد در 8 بند ودر 2سری مکتوب است که هر دو حکم واحد را دارد .

  محل امضاء آژآنس مجري..   .............................................................................                                                                                محل امضاء سايت ايران رسمي    ........................................................

 

آدرس : کیلومتر7جاده مخصوص کرج - بلوار اصلی تهرانسر - نبش خ ششم اصلی - ساختمان اداری آرین - طبقه اول - واحد 1 و 2    

 تلفن   02144528200                تلفن همراه : 09123763755